Zapraszamy do udziału w konkursie otwartym (open call) na realizację długoterminowego projektu edukacyjnego “Chłopaki z klasą” w Białymstoku

Celem konkursu jest wybór jednego pedagoga, który przeprowadzi działania edukacyjne w ramach projektu “Chłopaki z klasą”.

Projekt “Chłopaki z klasą” jest długoterminowym projektem edukacyjnym realizowanym w Białymstoku. Jego celem jest rozwój zainteresowania tańcem klasycznym wśród chłopców w grupie wiekowej 7-12 lat i przełamywanie stereotypów dotyczących tańca klasycznego. W ramach projektu przeprowadzony zostanie cykl zajęć grupowych z zakresu tańca klasycznego obejmujących godzinne spotkania raz w tygodniu w okresie wrzesień- listopad 2023 (10 lekcji po 1,5 godziny).

Konkurs adresowany jest do pełnoletnich instruktorów, pedagogów, choreografów, tancerzy posiadających polskie obywatelstwo, chętnych do realizacji Projektu.

Terminy projektu

  • 06.10 - 30.11.2023 r - realizacja Projektu,

Dokładne terminy realizacji działań zostaną ustalone z Laureatem po ogłoszeniu wyników konkursu.

Zgłoszenia do konkursu dokonuje się za pomocą formularza internetowego w terminie do 22.09.2023 r.  do godz. 23:59 (liczy się data i godzina wpływu aplikacji).

Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 28.09.2023

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIKI

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Nazwa zadania: Przestrzenie Sztuki Białystok
Dofinansowanie: 600.000 zł
Całkowita wartość: 720.000 zł

has been added to the cart. View Cart
Skip to content