Zapraszamy do udziału w konkursie otwartym (open call) na “Premierę spektaklu tanecznego dla dzieci (0-3 lata) z rodzicami”

Celem konkursu jest wyłonienie jednej koncepcji kameralnego spektaklu dedykowanego dzieciom w wieku 0-3 lata oraz ich rodzicom, który zostanie następnie wyprodukowany oraz eksploatowany w ramach Programu Przestrzenie Sztuki Taniec 2023.

Założeniem Projektu jest produkcja, promocja oraz eksploatacja wysokiej jakości kameralnego spektaklu tanecznego z udziałem polskich artystów niezależnych oraz budowanie publiczności dla tańca, w szczególności wśród najmłodszych odbiorców.

Premiera spektaklu odbędzie się w Białostockim Teatrze Lalek.

Terminy:

  • 10-27.08.2023 - dostęp do sali prób
  • 28.08-03.09.2023 - dostęp do Małej Sceny Białostockiego Teatru Lalek ze sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym oraz obsługą techniczną do realizacji montażu, prób, w tym próby generalnej i premiery 03.09.2023 r. -  terminy dostępu do sceny Białostockiego Teatru Lalek oraz premiery spektaklu nie podlegają negocjacjom,
  • wrzesień - październik 2023 - dalsza eksploatacja spektaklu

Zgłoszenia do konkursu dokonuje twórca spektaklu (choreograf), bądź osoba odpowiedzialna za organizację pracy danego zespołu (Lider) za pomocą formularza internetowego w terminie do 28.07.2023 do godz. 23:59 (liczy się data i godzina wpływu aplikacji).

Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 03.08.2023

 REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

ZAŁĄCZNIKI

Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy do wglądu

Załącznik nr 2 - Rider techniczny BTL Mała Scena (premiera)

Załącznik nr 3 - Rzut poziomy BTL Mała Scena

 

WYNIKI

Komisja konkursowa zdecydowała o przekazaniu do realizacji projektu pt. “niesamowity świat OBŁOCZKA”, zgłoszonego przez choreografkę Olgę Bury.

Protokół z posiedzenia komisji - premiera kameralna 02.08.23

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Nazwa zadania: Przestrzenie Sztuki Białystok
Dofinansowanie: 600.000 zł
Całkowita wartość: 720.000 zł

has been added to the cart. View Cart
Skip to content