Zapraszamy do udziału w projekcie "Rehabilitacja dla tancerzy"

Projekt “Rehabilitacja dla tancerzy” to cykl nieodpłatnych spotkań z certyfikowaną rehabilitantką realizowanych na zasadzie indywidualnych sesji w Białymstoku.

  • w ramach projektu przeprowadzonych zostanie 20 spotkań, w których będzie mogło wziąć udział do 8 osób.
  • nabór do projektu odbywać się będzie na zasadzie kolejności zgłoszeń. 
  • do projektu zapraszamy pełnoletnich niezależnych (niezatrudnionych na umowę o pracę w instytucjach kultury i sztuki) twórców posiadających polskie obywatelstwo, poświadczających bycie zawodowym artystą tańca poprzez swój dorobek artystyczny opisany w formularzu zgłoszeniowym.

Indywidualne sesje poprowadzi specjalista-rehabilitant  Natalia Masajło - fizjoterapeutka, ukończyła studia magisterskie z zakresu fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, ukończyła kursy i szkolenia z zakresu masażu funkcjonalnego i tapingu oraz terapii manualnej. Od ponad 5 lat zajmuje się rehabilitacją tancerzy i sportowców. 

 

 

 

TERMINY:

 

  • 26.07.2023 r. od godz. 19:00 - rozpoczęcie otwartego naboru do udziału w Projekcie,
  • 01.08-30.11.2023 r.  - realizacja Projektu

Dokładne terminy poszczególnych spotkań zostaną ustalone indywidualnie pomiędzy Uczestnikami a Specjalistą-rehabilitantem po ogłoszeniu wyników naboru.

Zgłoszenia do projektu dokonuje się za pomocą formularza internetowego w terminie od 26.07.2023 r. od godz. 19:00 do wyczerpania miejsc

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - NABÓR ZAMKNIĘTY

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIKI

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Nazwa zadania: Przestrzenie Sztuki Białystok
Dofinansowanie: 600.000 zł
Całkowita wartość: 720.000 zł

has been added to the cart. View Cart
Skip to content